Firma Huzior Leather

Ciepło domowego ogniska zapewnić może nie tylko kominek z trzaskającym ogniem. Z produktami, które zagościły w naszej ofercie, a są wytworem pochodzącym z rodzinnej firmy, mieszkanie stanie się wyjątkowo przytulne, dom zaś nabierze zupełnie innego wymiaru.

Jako firma rodzinna, założona przez naszego ojca, działamy na rynku od 1990 roku. Nasz ojciec z nieukrywaną pasją i radością podejmuje się każdego dnia produkcji skór dekoracyjnych, my zaś je sprzedajemy i dystrybuujemy. Clou naszej rodzinnej firmy jest zapewnienie wszystkim Klientom pokaźnego wyboru pośród produktów najwyższej jakości wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych, a jednocześnie nie pozbawionych tradycji technologii.

Swoim Klientom proponujemy najwyższej jakości skóry owcze, w tym kolorowe, farbowane, strzyżone oraz muflony, skóry lecznicze typu relugan, skóry dekoracyjne typu island w różnych kolorach. Ponadto skóry cielęce, skóry z krów argentyńskich oraz skóry z reniferów. Produkty, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, staną się idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza zarówno dość przeciętnego, rustykalnego, jak i całkiem nowoczesnego, gdzie dominuje piękno minimalizmu.

Postawiliśmy na produkty decydujące o atmosferze wnętrza i wzbudzające zachwyt, prezentujące się pięknie każdego dnia, oferujące urok, który nie mija wraz z biegiem lat.

Obecnie współpracujemy z Klientami na terenie Europy Zachodniej – Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Holandia, a także z klientami z Litwy, Estonii i Ukrainy.

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, by odpowiadać na wzrastające zapotrzebowanie Klientów.

Z naszymi produktami odmienisz swoje wnętrze i pożegnasz banalność dotychczas goszczącą w domu!