Farbowane

Stylowy efekt skór owczych farbowanych w rodzinnej garbarni

Nowoczesne trendy wnętrzarskie kierują uwagę w stronę prostych i naturalnych dodatków. Miękka skóra ułożona na surowej drewnianej podłodze czy też w połączeniu z nowoczesnymi meblami gwarantuje modny i niecodzienny wygląd dowolnego wnętrza. Sprzedawane przez nas skóry owcze farbowane s...

Stylowy efekt skór owczych farbowanych w rodzinnej garbarni

Nowoczesne trendy wnętrzarskie kierują uwagę w stronę prostych i naturalnych dodatków. Miękka skóra ułożona na surowej drewnianej podłodze czy też w połączeniu z nowoczesnymi meblami gwarantuje modny i niecodzienny wygląd dowolnego wnętrza. Sprzedawane przez nas skóry owcze farbowane są wysokiej jakości, bezpiecznymi barwnikami. Każda z nich pochodzi z niewielkiej, rodzinnej garbarni, gdzie na pierwszym miejscu stawia się jakość oraz szacunek do tradycji. Doświadczeni rzemieślnicy przeprowadzają staranny proces garbowania, który zapewnia połysk włosa i trwałość jego struktury.


Oferujemy różne wersje kolorystyczne i rodzaje: owcze skóry farbowane na mahoń oraz niezwykle puszyste, praktyczne skóry islandzkie, wyróżniające się bezwonnością. Polecamy ponadto ciekawie barwione i wytrzymałe skóry owcze muflony, charakteryzujące się naturalnym zapachem, który po czasie wietrzeje. Wszystkie dostępne artykuły są łatwe w pielęgnacji. Aby zachowały niezmieniony wygląd, wystarczy je regularnie trzepać, wietrzyć oraz delikatnie rozczesywać.


Zachęcamy do wyboru zawsze modnych skór owczych farbowanych na kolor, który najlepiej pasuje do Państwa wnętrza.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów