Skóry krowie - wyjątkowe stylizacje ze skór krowich

Naturalne dodatki wnoszą do wnętrza ciepło i sprawiają, że stają się przytulne. Dobrze przygotowana skóra służy przez wiele lat, a jej zapach nie zniechęca. Oferowane przez nas skóry krowie cechuje wysoka wytrzymałość oraz bezwonność. Ich dużym atutem są niepowtarzalne wzory, które pozwalają zachować unikalny charakter stylizacji. Pasują zarówno...
Naturalne dodatki wnoszą do wnętrza ciepło i sprawiają, że stają się przytulne. Dobrze przygotowana skóra służy przez wiele lat, a jej zapach nie zniechęca. Oferowane przez nas skóry krowie cechuje wysoka wytrzymałość oraz bezwonność. Ich dużym atutem są niepowtarzalne wzory, które pozwalają zachować unikalny charakter stylizacji. Pasują zarówno do minimalistycznych przestrzeni, jak i pomieszczeń urządzonych klasycznie. Do wyrobu skór krowich wykorzystywane są nowoczesne technologie, a producenci cenią tradycyjne wartości. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję, że produkt zachowa dobry wygląd na długo. Przygotowaliśmy szeroki wybór skór pod względem umaszczenia oraz kraju pochodzenia. W sklepie znajdują się dywany z krów brazylijskich, argentyńskich i kolumbijskich. Wszystkie skóry krowie są łatwe w utrzymaniu, a przy tym dobrze wygłuszają dźwięki. Dodatkowo są przyjemne w dotyku, a także ciepłe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą skór marki HUZIOR.
Więcej

Podkategorie

  • Skóry z krowy...
    Wykorzystanie naturalnych skór do aranżacji domów było znane niemal w każdej kulturze, jednak dawniej stosowano je głównie w wiejskich posiadłościach. Obecnie produkty tego rodzaju zdobywają coraz większą popularność również wśród zwolenników nowoczesnych stylizacji, którzy chcą urozmaicić oszczędny wystrój swoich mieszkań. Skóra z krowy argentyńskiej będzie idealnym i ekskluzywnym dodatkiem pasującym do każdej przestrzeni, zarówno w drewnianym, rustykalnym domu, jak i w miejskim apartamentowcu.

    Zalety skór z krów argentyńskich

    Skóra z krowy argentyńskiej to naturalny, estetyczny i zwracający uwagę element dekoracyjny, charakteryzujący się wieloma zaletami. Najważniejsze z nich to wysoka wytrzymałość i trwałość oraz łatwość konserwacji. Dzięki temu można ją wykorzystać w charakterze oryginalnego dywanu, jak również ozdobnej narzuty. Istotną cechą skór z krów argentyńskich jest brak zapachu, który jest obecny w przypadku skór innego pochodzenia. Na uwagę zasługuje też niepowtarzalność poszczególnych egzemplarzy, dzięki czemu każdy produkt staje się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
  • skóry z krowy...
  • skóry z krowy...
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów