Dywany ze skóry owczej

Stylowe i praktyczne dywany ze skóry owczej

Dobrze dobrane dekoracje potrafią nadać charakter całemu wnętrzu. Dobrze, jeśli poza oryginalnym wyglądem, są również funkcjonalne. Takimi cechami wyróżniają się starannie wykonane dywany ze skóry owczej, które odkryją Państwo w naszym sklepie. Nie tylko pasują do każdej aranżacji, ale są też łatwe w pielęgnacji oraz wytrzymałe. Ich puszyste, lśniące włosy tworzą nastrojową atmosferę, w której przyjemnie spędza się czas. Naturalne materiały szybko oddają wilgoć oraz nie przyciągają kurzu tak bardzo jak tworzywa syntetyczne. Dzięki temu są trudnodostępne dla drobnoustrojów. Badacze podkreślają również prozdrowotne właściwości owczego runa oraz zdolność do redukowania szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.

 

Ponadto dywany ze skóry owczej są przyjazne dla skóry i w pełni bezpieczne dla dzieci. Taki dywan dobrze sprawdzi się zatem w każdym pomieszczeniu – zarówno w salonie, jak i sypialni czy dziecięcym pokoju. Komponując ofertę naszego sklepu, stawiamy na połączenia gwarantujące trwałość sprzedawanych produktów. Wszystkie dywany, skóry dekoracyjne czy narzuty pochodzą zatem od zaufanych garbarni, gdzie szacunek do tradycyjnych wartości spotyka się z potrzebą wykorzystania nowoczesnych technologii.

 

Owcza skóra może stać się ciekawym punktem przykuwającym uwagę w surowym wnętrzu albo posłużyć jako klasyczna dekoracja odmieniająca tradycyjnie urządzone pomieszczenie. Układając dywan z owczej skóry, można w prosty sposób przemienić przestrzeń w luksusową, a przy tym bardzo ciepłą i rodzinną.

Skóra owcza na podłogę w każdym wnętrzu

Proponujemy Państwu mocno, a jednocześnie estetycznie zszyte skóry, które tworzą dywan. Złączenia nie są widoczne od góry, w związku z czym każdy dywan wygląda naturalnie. Oferujemy również pojedyncze skóry owcze na podłogę, ale też idealne jako ciekawa narzuta na kanapę czy fotel. Posiadamy szeroki wybór różnych rodzajów skór, a wśród nich islandzkie, charakteryzujące się długimi, ale łatwymi w czyszczeniu włosami. Proponujemy także bardzo praktyczne muflony.

 

Co ważne, owcza skóra nie ulega odkształceniom pod wpływem podwyższonej temperatury. Jest to szczególnie istotne przy wyborze futra na podłogę przed kominkiem. Dodatkowo wełna posiada naturalną barierę ochronną, która chroni przed zmianą faktury włosów. Dzięki tym właściwościom, dywan może stać się miejscem dziecięcej zabawy, treningu czy też odpoczynku. Szczególnie polecamy nasze produkty, jeśli rozważają Państwo wykorzystanie skór owczych na podłodze w jadalni lub innym miejscu. Część skór dostępnych w naszej ofercie jest bezzapachowych, niektóre natomiast charakteryzują się specyficznym, naturalnym zapachem, który z biegiem czasu wietrzeje. Układając skóry owcze na podłogę, można łatwo wyciszyć pomieszczenie wewnątrz oraz wygłuszyć dźwięki, które wydobywają się na zewnątrz. Serdecznie zapraszamy do wybrania pięknej oraz praktycznej owczej skóry wśród asortymentu naszego sklepu. Gwarantujemy jej trwałość przez wiele lat oraz niezmiennie modny charakter.

Dywany ze skóry owczej

Wyniki: 3