Skóry owcze

Skóry owcze stanowią wyjątkowy element dekoracyjny domu lub biura. Sprawdzają się również w aranżacji pomieszczeń komercyjnych. Nadają przestrzeniom niepowtarzalny charakter. W naszej ofercie znajdują się skórzane dywany, narzuty i koce. Proponujemy również eleganckie nakrycia na sofy, fotele oraz krzesła. Można zdecydować się na wyroby o naturalnym kolorze (np. skóry owcze strzyżone i lecznicze relugany), a także na artykuły farbowane. W tej kategorii produktowej proponujemy m.in. skóry islandzkie w kolorze szarym, cappuccino i mahoń, skóry owcze w odcieniach szarości, jak również „cieniowane” muflony.

Wybierając produkty do naszego sklepu, unikamy producentów wytwarzających skóry na masową skalę. Sięgamy natomiast po wyroby firm, które odwołują się do tradycji i samodzielnie zajmują się garbowaniem skór przy użyciu naturalnych komponentów.

Szeroki wybór skór owczych

Popularnością cieszą się puszyste skóry owcze wyróżniające się delikatną fakturą. Są przyjemne w dotyku, co ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy w domu znajdują się dzieci. Chętnie wybierane są także skóry strzyżone, które sprawdzają się jako narzuta na fotel lub łóżko. Charakteryzują się krótkim włosiem niezmieniającym swojego położenia, pomimo intensywnej eksploatacji. Proponujemy także liczne dodatki i akcesoria, takie jak odzież czy buty.

Skóry owcze

Wyniki: 6